شرایط استفاده از آکادمی منجی

هر سرویس دهنده‌ای برای آنکه بتواند محیط عادلانه و بهتری برای مخاطبان خود ایجاد کند باید شرایط و قوانینی داشته باشد و مشخص کند که تعاریفشان از آنها، دقیقا چیست. بخش مهم شرایط و قوانینی که مجموعه آموزشی آکادمی منجی بر طبق آن به مخاطبان عزیز خدمات میدهد در زیر مندرج شده است و استفاده از خدمات و محصولات آکادمی منجی به معنای قبول این قوانین میباشد.

 

با این اصطلاحات آشنا شویم:

 

آکادمی منجی: یک بستر یادگیری ویژه موضوعات خانواده از طریق دوره های آموزشی به صورت حضوری یا غیرحضوری می باشد.

کاربر عضو: شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که در وبسایت آکادمی منجی حساب کاربری ایجاد کرده باشد.

کاربر غیر عضو: شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که در وبسایت آکادمی منجی حساب کاربری نداشته و صرفا بازدید کننده از وبسایت می باشد.

کاربر یادگیرنده: کاربر عضوی می باشد که حداقل در یک دوره از مجموعه دوره های آموزشی آکادمی منجی ثبت نام کرده باشد.

مدرس: کاربر عضوی می باشد که حداقل یک دوره آموزشی در آکادمی منجی به نام او منتشر شده باشد.

این قوانین متناسب با هر عنوان و محتوای ذیل آن شامل حال تمامی کاربران عضو و غیر عضو می باشد.

شرایط عمومی

کاربر وبسایت

تمام افرادی که حداقل سن آنها در زمان ثبت نام ۱۸ سال تمام باشد به صورت مستقل میتوانند حساب کاربری ایجاد نمایند در غیر این صورت با آگاهی و نظارت سرپرست قانونی یا والدین خود که آنها بالای ۱۸سال تمام دارند، این کار را انجام داده و آن افراد مسئول فعالیت های شما می باشند.

حساب کاربری

برای اکثر فعالیت های خود نظیر خرید یا شرکت در دوره یا ارائه یک دوره به یک حساب کاربری نیاز دارید. وارد کردن اطلاعات درست و یک ایمیل یا شماره موبایل معتبر الزامی می باشد. حتما از یک گذرواژه مطمئن استفاده کنید.

از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد.

در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاریری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.

در مواردی که اختلافات به وجود آمده ناشی از به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربری خود با دیگران باشد آکادمی منجی وظیفه ای نداشته و مسئولیت حل اختلاف با خودتان می باشد.

در صورت نقض قوانین یا ایجاد هرگونه تهدید یا خطر احتمالی از طرف حساب کاربری شما، دسترسی شما به حساب کاربری محدود یا لغو می گردد.

استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری میگردد.

حریم خصوصی شما

در صورت درخواست هرگونه اطلاعات خصوصی شما نظیر شماره تلفن همراه، آدرس و یا ایمیل معتبر در فرآیند ثبت نام دوره یا وبسایت این اطلاعات نزد ما محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

 

محتوای منتشر شده توسط خود شما بر روی وبسایت از این بند مستثنی است و می تواند در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد.

 

حقوق مالکیت معنوی

شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.

وب سایت و کلیه مطالب، ویژگی ها و قابلیت های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی ها و ایده ها )، متعلق به آکادمی منجی می باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.

تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

شما حق استفاده از بخشی از فیلم ها تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.

شما حق استفاده از برند آکادمی منجی، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه ها، نام دوره ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به آکادمی منجی را نخواهید داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم آکادمی منجی خواهد بود. در صورت نیاز با اجازه کتبی می توانید از لوگو استفاده نمایید.

در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که ناقض مالکیت معنوی برای مولف اثر می باشد و در وبسایت ما مشاهده می شود را همراه با این فرم برای ما ارسال نمایید.

اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در نظرات ارائه شده توسط شما، حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری شما بسته خواهد شد:

هر گونه نشر محتوا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی

نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه

هر گونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها

محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه

هرگونه محتوا حاوی هرزنامه

اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

امنیت وبسایت

 

شما تعهد داده اید:

هیچ گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت شود را انجام ندهید.

از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده نکنید.

از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای آسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید.

بدون اطلاع قبلی از دادن هایپر لینک های بیش از حد معمول خودداری نمایید.

لینک های ثالث در وب سایت

اگر وب سایت حاوی لینک ها به سایت های دیگر و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک ها فقط برای راحتی شما ارائه می شوند. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را نداریم.

 

پیوند به وب سایت ما

شما مجاز به دادن لینک به صفحه اصلی آکادمی منجی هستید به شرطی که: اولا قانونی و بدون خطا باشد و ثانیا لینک دادن به معنای تایید کردن شما توسط آکادمی منجی نباشد.

 

تغییرات

ما میتوانیم در هر زمان سیاست های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست های جدید از طرف شما می باشد.

شرایط “کاربر یادگیرنده”

هر کاربر یادگیرنده علاوه بر قبول شرایط عمومی مندرج در این صفحه، ملزم به رعایت قوانین این بخش می باشد.

 

قیمت گذاری دوره

قیمت دوره ها بر اساس موافقت نامه مدرسان و سیاست قیمت گذاری آکادمی منجی تعیین می گردد. تبلیغات و فروش دوره ها بر عهده آکادمی منجی می باشد. همچنین برخی از قیمت های ارائه شده بنا به سیاست های تشویقی و تبلیغاتی ما برای کاربران عضو آکادمی متفاوت از کاربران غیر عضو می باشد. میخواهم عضو آکادمی منجی باشم.

 

ثبت نام دوره

هر دوره ای که در آکادمی منجی منتشر می گردد حاوی یک موافقتنامه از مدرس یا منتشر کننده آن خواهد بود که به آکادمی منجی اجازه انتشار آن در وبسایت و در اختیار گذاشتن آن برای مخاطبانی که آن دوره ثبت نام کرده اند را می دهد ولی شما به عنوان استفاده کننده اجازه نشر یا فروش آن را به هیچ عنوان نخواهید داشت.

 

پرداخت

برای استفاده از دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می باشید. روش های پرداخت ما امن و معتبر می باشند و شما توافق می کنید که از درگاه های غیر امن به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.

بعضا اعتبارات هدیه ای که به حساب کاربری شما تعلق میگیرد ممکن است دارای بازه زمانی مشخصی برای استفاده باشد و در صورت اتمام مهلت آن، اعتبار هدیه کسر می گردد. با عضویت در آکادمی منجی این هدایا را از دست ندهید.

پرداخت هزینه دوره بر اساس ریال می باشد در صورت تبدیل ارزهای دیگر به ریال هزینه های ناشی از تبدیل به عهده شما می باشد.

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره های غیر حضوری تا ۴۸ ساعت پس از خرید دوره و به شرط عدم دانلود حداقل ۲۰درصد محتوا و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی مدرس یا سرفصل های ارائه شده امکان پذیر می باشد.

در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه تا ۲۴ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می شود.

پشتیبانی دوره ها

میتوانید سوالات خود برای دوره خریداری شده را به صورت ارسال تیکت بپرسید و همچنین در مورد دوره نظر دهید. ممکن است دوره هایی شامل تکالیف یا آزمون باشند که نحوه ارسال آن هم به تناسب دوره مشخص می گردد.

 

تامین ابزارها یا نرم افزارهای لازم برای شرکت در یک دوره به عهده شما می باشد.

 

محتوای در اختیار گذاشته شده دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایل های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار میگیرد متعلق به آکادم منجی می باشد و کاربر یادگیرنده حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد. و این کار نه تنها آکادمی منجی را تضعیف بلکه حقوق مدرس و دیگر یادگیرنده ها را خدشه دار میکند.

 

شرایط “مدرس”

هر مدرس علاوه بر قبول شرایط عمومی مندرج در این صفحه، ملزم به رعایت قوانین این بخش و “توافق نامه خصوصی مدرس” می باشد.

 

ارائه دوره

اقرار نامه ای جهت عدم نقض حقوق مالکیت معنوی دیگران برای ارائه هر دوره جدید ارائه خواهید داد.

 

برای رونمایی از دوره های جدید همکاری‌های لازم با تیم مارکتینگ باید انجام گیرد.

 

پشتیبانی دوره

مدرس دوره مسئول اول پاسخگویی و پشتیبانی در خصوص تیکت های ارسالی و یا ارزیابی تمارین، تکالیف و آزمون ها می باشد. در غیر این صورت بر اساس توافق نامه خصوصی نوشته شده با مدرس رفتار می گردد.

 

می توانید با ثبت نام کنندگان دوره خود از طریق وبسایت ارتباط داشته باشید. نظرات، سوال، پاسخ و هر گونه محتوای ارسالی دیگر باید تابع قوانین و مقررات جمهموری اسلامی ایران باشد.

 

محتوای تولیدی دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایل های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار آکادمی منجی قرار میگیرد متعلق به آکادمی منجی می باشد و مدرس حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد.

 

محتوای تولیدی شما نباید… باشد:

 

برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی

نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه

حاوی توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها

حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه

حاوی هرزنامه

حاوی اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

ناقض حق مالکیت افراد ثالث

حق مالکیت دیگر مدرسان

. مدرسان باید به حقوق مالکیت معنوی یکدیگر احترام گذارند.

اگر مشخص گردد که دوره یا محتوای ارائه شده شما ناقض قوانین یا حقوق دیگران می باشد محتوای شما از وبسایت حذف و اجازه فعالیت در وبسایت آکادمی منجی از شما سلب می گردد.

توافق نامه خصوصی مدرس

هرگونه مطلب یا موارد دیگر مطرح نشده در خصوص شرایط مدرس در “توافق نامه خصوصی مدرس” آمده است.

در صورت مغایرت شرایط مدرس مندرج در این صفحه و توافق نامه مدرس، “توافق نامه مدرس” ارجحیت دارد.