مطلع مهر

اگر شما از ما بخواهید که تنها یک کتاب به شما معرفی کنیم که تمام مهارت های لازم برای تشکیل یک خانواده و شروع زندگی مشترک در آن بیان شده باشد را معرفی کنیم، قطعا این کتاب خواهد بود.
این کتاب تمام مهارت ها و سوالاتی که در زمان خواستگاری باید به آن توجه کنید، را به زبانی ساده و جامع بیان کرده است.
آیا می خواهید بدانید که زمان ازدواج برای شما فرا رسیده است یا خیر، این کتاب را مطالعه کنید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید انتخاب درستی در زندگی مشترکتان داشته باشد.
لطفا کمی برای یادگیری مهارت های شروع زندگی مشترکتان وقت بگذارید و تا طعم آرامش را در زندگی خود بچشید و این کتاب می تواند این کمک را به شما بکند.
اگر شما هم می خواهید زندگی سالم و شیرینی را با خواندن کتاب برای خود و دیگران ایجاد کنید، به جمع کمپین #با_کتاب_زندگی_کنیم آکادمی منجی بپیوندید.
در این کمپین کتاب هایی را که در زندگی شما مفید بوده و سبب لذت بخش تر کردن زندگی تان شده است را در شبکه های اجتماعی با هشتگ #با_کتاب_زندگی_کنیم منتشر کنید. هم چنین می توانید کتاب هایی که مفید است را به ایمیل Book@monjiacademy.com و یا از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید تا ما در آکادمی منجی به اشتراک بگذاریم.
در ضمن باید بگوییم آکادمی منجی هیچگونه منفعت مالی و معنوی از معرفی این کتاب ها نخواهد برد و هدف ما فقط معرفی کردن کتاب های مناسب برای خانواده هاست تا بتوانند زندگی سالمی را برای خود و دیگران ایجاد کنند و امیدواریم معرفی کتاب های مفید قدمی کوچک در جهت افزایش سرانه مطالعه کتاب در میان خانواده های ایرانی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *