اگر شما هم می خواهید تازه ازدواج کنید و تشکیل خانواده بدهید، حتما پیشنهاد می کنیم این کتاب را قبل از ازدواج خود بخوانید. در این کتاب رهنمود هایی ویژه زوج های جوان وجود دارد که می تواند در شروع زندگی آنان بسیار کمکشان نماید.
این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان این کشور می باشد. این کتاب تاکنون بیست و سه بار تجدید چاپ شده است و می تواند در تشکیل درست و اساسی زندگی مشترک زوج های جوانان بسیار تاثیر گذار باشد.
اگر شما هم می خواهید زندگی سالم و شیرینی را با خواندن کتاب برای خود و دیگران ایجاد کنید، به جمع کمپین #با_کتاب_زندگی_کنیم آکادمی منجی بپیوندید.
در این کمپین کتاب هایی را که در زندگی شما مفید بوده و سبب لذت بخش تر کردن زندگی تان شده است را در شبکه های اجتماعی با هشتگ #با_کتاب_زندگی_کنیم منتشر کنید. هم چنین می توانید کتاب هایی که مفید است را به ایمیل Book@monjiacademy.com و یا از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید تا ما در آکادمی منجی به اشتراک بگذاریم.
در ضمن باید بگوییم آکادمی منجی هیچگونه منفعت مالی و معنوی از معرفی این کتاب ها نخواهد برد و هدف ما فقط معرفی کردن کتاب های مناسب برای خانواده هاست تا بتوانند زندگی سالمی را برای خود و دیگران ایجاد کنند و امیدواریم معرفی کتاب های مفید قدمی کوچک در جهت افزایش سرانه مطالعه کتاب در میان خانواده های ایرانی باشد.

 

مشخصات

نویسنده محمدجواد حاج علی اکبری
شمارگان 1000
چاپ انقلاب اسلامی
شابک 978-964-2951-75-8