شما به عنوان یک پدر و مادر اگر می خواهید بدانید که چه نوع رفتار هایی جز رفتار های نابهنجار جنسی برای فرزندانتان حساب می شود و اگر چنین رفتارهایی را از فرزندان خود دیدید، چه واکنش هایی می بایست انجام دهید، این کتاب را آکادمی منجی به شما پیشنهاد می کند.
این کتاب به شما می آموزد که چطور می توانید فرزندانتان را از لحاظ جنسی تربیت کنید تا در بزرگسالی و پس از ازدواج دچار مشکل نشوند و یا دیگران برای آنها ایجاد مشکل نکنند.
اگر به طور خلاصه بگویم ما خواندن این کتاب را برای افراد زیر توصیه می کنیم:
1. پدر و مادر هایی که می خواهند فرزندان آنان گرفتار معضلات جنسی در بزرگسالی نگردند.
2. افرادی که می خواهند اختلال های جنسی مانع از زندگی عاشقانه آنها با همسرانشان نگردد.
3. افرادی که می خواهند در عین بهره مندی از غزیزه جنسی و لذت بردن از آن، از حدود الهی خارج نگردند.
با خواندن این کتاب، نکات و مثال های جالب و کاربردی در حوزه تربیت جنسی یاد خواهید گرفت.
اگر شما هم می خواهید زندگی سالم و شیرینی را با خواندن کتاب برای خود و دیگران ایجاد کنید، به جمع کمپین #با_کتاب_زندگی_کنیم آکادمی منجی بپیوندید.
در این کمپین کتاب هایی را که در زندگی شما مفید بوده و سبب لذت بخش تر کردن زندگی تان شده است را در شبکه های اجتماعی با هشتگ #با_کتاب_زندگی_کنیم منتشر کنید. هم چنین می توانید کتاب هایی که مفید است را به ایمیل Book@monjiacademy.com و یا از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید تا ما در آکادمی منجی به اشتراک بگذاریم.
در ضمن باید بگوییم آکادمی منجی هیچگونه منفعت مالی و معنوی از معرفی این کتاب ها نخواهد برد و هدف ما فقط معرفی کردن کتاب های مناسب برای خانواده هاست تا بتوانند زندگی سالمی را برای خود و دیگران ایجاد کنند و امیدواریم معرفی کتاب های مفید قدمی کوچک در جهت افزایش سرانه مطالعه کتاب در میان خانواده های ایرانی باشد.

 

مشخصات

سال نشر 1397
نوبت چاپ سیزدهم
تعداد جلد 1
نویسنده علی نقی فقیهی
شمارگان 1000
چاپ انتشارات دارالحدیث
شابک 978-964-493-337-0